نکاتی که باید برای خرید کفش مناسب بدانید

چه چیزی در کمد لباس ما می تواند ما را بسازد یا خراب کند؟ اگر مثل اکثر مردم هستید، به کفش پاسخ دادید. کفش‌ها می‌توانند یک مکمل عالی برای یک لباس باشند، چه زن باشید و عاشق کفش های پاشنه بلند باشید و چه مردی که عاشق کفش های کتانی است،به خواندن چند نکته کفش که می توانید استفاده کنید ادامه دهید.

انواع کفش

سعی کنید در هنگام عصر یا اواخر بعد از ظهر کفش بخرید. پاها معمولاً در طول روز کمی متورم می‌شوند و اگر قبل از ورم پاهایتان یک جفت آن را بخرید، ممکن است با کفش‌های ناراحت‌کننده مواجه شوید. در بازگشت به فروشگاهی که متوجه یک جفت کفش زیبا شده اید، درنگ نکنید تا بعداً در روز دوباره آنها را امتحان کنید.

هنگام جستجوی کفش های ورزشی، مهم است که راه رفتن خود را در نظر بگیرید. بسیاری از فروشگاه های کفش با کادری مجرب در دسترس هستند تا به شما در انتخاب نوع کفش ورزشی مناسب کمک کنند. با انتخاب کفشی که مناسب راه رفتن شما باشد، پاهای شما از آسیب در امان خواهند ماند.

کفش ورزشی

هنگام خرید کفش‌های پاشنه بلند، مهم است که برای محافظت از پاهای شما مناسب باشند. کفش نامناسب باعث انواع مشکلات پا از جمله ناخن های زیر پا، بونیون و پینه می شود. با خرید یک پاشنه بلند که به درستی مناسب باشد، می توانید از پاهای خود در برابر آسیب های  مرتبط با کفش های نامناسب محافظت کنید.

کفش پاشنه بلند
کفش پاشنه بلند

هنگام خرید کفش، از کفش هایی که قبلا توسط شخص دیگری پوشیده شده است خودداری کنید. این کفش‌ها نشان پای صاحب قبلی را دارند، بنابراین ممکن است بهترین مناسب نباشند. همچنین این احتمال وجود دارد که در برابر هر گونه قارچ پا که در داخل کفش رشد کرده است بسیار مستعد شوید.

از خرید کفش های بچه گانه خیلی بزرگ خودداری کنید، به این امید که کودک شما بتواند مدت طولانی تری آن را بپوشد. کفش‌هایی که خیلی بزرگ هستند، تمایل به سایش روی پا و ایجاد تاول دارند. برای راحتی و فضای رشد می توانید کفش هایی را به اندازه نصف سایز بزرگتر خریداری کنید.

کفش بچگانه

مهم نیست که یک جفت کفش چقدر بامزه باشد، اگر مناسب نیستند آن را نخرید. برخی از افراد فکر می‌کنند که کفش‌هایشان در نهایت کشیده می‌شود تا پایشان راحت باشد. حقیقت این است که معمولاً این اتفاق نمی افتد. کفش ها پس از استفاده های زیاد همچنان محکم خواهند بود.

یک جفت چکمه زیبا واقعاً می‌ تواند به یک لباس بی‌نظم ، نظم ببخشد و شما را فوق‌العاده نشان دهد. آنها با یک دامن کوتاه یا دامن بلند عالی به نظر می رسند و واقعاً پاهای شما را برجسته می کنند.

چکمه

اگر حفظ استایل برای شما مهم است، برای جستجو در برخی وبلاگ های مد وقت بگذارید. بسیاری از آنها در مورد تمام روندهای مد محبوب از جمله کفش صحبت می کنند. با رعایت این موارد، آنچه را که در داخل و خارج وجود دارد، یاد خواهید گرفت و خواهید دانست که چه چیزی را باید دریافت کنید. هنگام خرید کفش برای کودک نوپا، مطمئن شوید که آنها ثبات را ارائه می دهند. هنگامی که کودک برای اولین بار شروع به راه رفتن می کنند، برای جلوگیری از آسیب به یک کفش محکم و خوش ساخت نیاز است. کفش های تنیس برای افراد تازه وارد عالی هستند. علاوه بر این، باید از خرید کفش های بدون کشش خودداری کرد.

قبل از خرید آنلاین کفش، شرایط مرجوع کالا را بررسی کنید. اگرچه این احتمال وجود دارد که سایز کفش ها مناسب باشند، اما ممکن است آنطور که انتظار داشتید از استایل آن روی  پاهای خود خوشتان نیاید. بررسی کنید که آیا فروشنده برای مرجوع کالا از شما هزینه دریافت می‌کند یا خیر، و ببینید چه زمانی می‌توانید انتظار داشته باشید که بازپرداخت در حسابتان ظاهر شود.

کفش های پاشنه بلندی که نتوانید با آن راه بروید نخرید. مطمئناً کفش‌های پاشنه بلند تقریباً برای هرکسی جذاب به نظر می‌رسند، اما اگربا آن ها نمیتوانید راه بروید ، اصلاً جذاب به نظر نمی‌رسد. کفش ها را در فروشگاه کفش امتحان کنید و اگر هنگام راه رفتن با آن کوچکترین تکانی خوردید،از خرید آن صرف نظر کنید.

هنگام انتخاب کفش، همیشه باید شکل پای خود را در نظر داشته باشید. این به شما کمک می کند کفشی را انتخاب کنید که بیشترین راحتی را به شما بدهد. پوشیدن کفش‌هایی که شبیه پاهای شما نیستند می‌تواند منجر به مشکلات پا مانند ایجاد بونیون و میخچه شود.

میخچه

قبل از اینکه به خرید کفش بروید، زمانی را به  بررسی استایل های گذشته اختصاص دهید. این می‌تواند به شما کمک کند که ببینید کدام کفش‌ها کلاسیک هستند و با گذشت زمان اصطلاحا از مد نمی افتند و کدام‌ها فقط یک مد زود گذر  هستند که به سرعت محو می‌شوند و به پشت کمد می‌روند و دیگر هرگز پوشیده نمی‌شوند.

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *