نکاتی مفید برای دکوراسیون اداری

نحوه تزئین دفتر خود به بودجه، فضای موجود و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. برای کمک به شما در پیدا کردن ایده هایی که برای شما مفید است، در اینجا چند نکته در مورد نحوه تزئین یک دفتر حرفه ای وجود دارد:

نکاتی مفید برای دکوراسیون اداری

بهینه سازی نور

مقدار مناسبی از نور را انتخاب کنید تا تضمین کنید کارمندان شما می‌توانند کار خود را بخوانند و کامل کنند. پنجره‌های بزرگ نور طبیعی بیشتری وارد می‌کنند و مجموعه وسیعی از گزینه‌های لامپ و لامپ برای کمک به شما در یافتن نور مناسب برای دفترتان در دسترس است.

ساده باشید

سبک مینیمالیستی شلوغی را کاهش می دهد و فضا را در محل کار شما به حداکثر می رساند. چسبیدن به دکوراسیون های ساده، مانند قاب هایی که به خوبی قرار گرفته اند با حداقل تاکیدات رنگی، ظاهری شیک و مدرن به محل کار ارائه می دهد.

انتخاب پلات رنگ مناسب

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که رنگ های مختلف باعث ایجاد واکنش های خاصی در افراد می شود. مواردی را که به بهترین وجه مناسب دفتر شما هستند را به صورت آنلاین جستجو کنید و از آن ها به عنوان رنگ پایه خود استفاده کنید. از طرف دیگر، رنگ‌هایی را که ترجیح می‌دهید هر روز ببینید را انتخاب کنید و یک تم تزئینی در اطراف آنها بسازید.

از عطرها استفاده کنید

هنگام تزئین، تمام حواس پنجگانه را در نظر بگیرید. برخی رایحه‌ها آرام‌بخش هستند، برخی خلاقیت را افزایش می‌دهند. یک رایحه تسکین دهنده می تواند به فضای کاری شما آرامش دهد. استفاده از رایحه‌ها به‌دقت و با ظرافت به جلوگیری از تشدید عطر یا ایجاد آلرژی کمک می‌کند.

نکاتی مفید برای دکوراسیون اداری

تلفیق با طبیعت

گیاهان و گل ها اشکال، رنگ ها و عطرهای جذاب را در یک دکوراسیون واحد ترکیب می کنند. انواع مورد استفاده را تغییر دهید یا چند مورد را برای تکرار در سراسر دکوراسیون خود به عنوان موضوع انتخاب کنید. گیاه یا گلی را انتخاب کنید که با ارزش‌های اصلی شما مطابقت داشته باشد – مانند یک گیاه بامبو محکم برای تاکید بر استحکام پایه – تا تاکید بیشتری به برند خود داشته باشید.

تابلوی اعلانات خود را تقویت کنید

به جای پین کردن لیست کارهای انجام شده یا سایر اعلان ها در تابلوی اعلانات خود، از قسمت نمایش به عنوان چارچوبی برای عکس ها، پیام های انگیزشی یا هنرهای دیگر استفاده کنید. همچنین زمانی که شما بازنمایی های بصری از اهداف بلندمدت، مانند دفتر رویایی خود را در گوشه ای از رویاها به کار می برید، می تواند به عنوان یک تابلوی چشم انداز دو چندان شود. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.khabaronline.ir/news/1461558/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C

نکاتی مفید برای دکوراسیون اداری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *