اگر نمی دانید به کجا سفر کنید پیشنهادات زیر را دنبال کنید

صنعت سفر یک تجارت پررونق است و سالانه تعداد بیشماری از مردم به سرتاسر جهان سفر می کنند. خواه به مقصدی محلی، ایالتی دیگر یا مکان های خارج از کشور در قاره ای دیگر، سفر یک روش معمول است و اغلب یک تجربه لذت بخش است، به خصوص اگر نکات آن را در نظر بگیرید. مقاله زیر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در سفر به شما کمک کند.

TRAVEL

در سفر هرگز کالایی را از کسی نگیرید تا برای او حمل کنید. مهم نیست موقعیت آنها یا چقدر خوب به نظر می رسند، این تقریباً همیشه تله ای برای متقاعد کردن یک گردشگر بی احتیاط برای حمل مواد مخدر یا سایر کالاهای قاچاق به مناطق امن است. حتی “هدایا” نیز می توانند در این دسته قرار گیرند.

نظرات کاربران را بررسی کنید. تجربیات دیگرانی که به همان مکان سفر کرده اند می تواند بسیار مفیدتر از اطلاعات از پیش پیش تهیه شده از خود مقصد باشد. همچنین، عکس‌های ارسال شده توسط مسافران را بررسی کنید، که نسبت به عکس‌های حرفه‌ای به واقعیت نزدیک تر هستند. حتماً به دنبال بررسی‌های اخیر باشید و مواردی را بیابید که توسط افرادی نوشته شده است که شرایط مشابه شما را دارند.

زمانی که قصد سفر به یک مکان یا جاذبه خاص را دارید، جستجوی آنلاین بلیط، راهی آسان برای آماده سازی از قبل است. علاوه بر این، می توانید بلیط ها را از قبل چاپ کنید. صرفاً اجتناب از زمانی که در صف منتظر می‌مانید، هزینه کوچک چاپ آنلاین را جبران می‌کند. ورود به موقع گزینه دیگری است که به شما امکان می دهد تا از صف های طولانی برای پرداخت هزینه پذیرش عبور کنید.

ticket

برنامه های سفر خود را بدون قفل کردن در رزرو قبلی تنظیم کنید. در حالی که می‌توانید از این طریق معامله خوبی دریافت کنید، از شما خواسته می‌شود برای مدت زمان سفرتان پیش‌پرداخت کنید و انعطاف‌پذیری برای لغو یا تغییر تاریخ سفر خود را ندارید. به خصوص اگر می‌دانید که برنامه‌هایتان ممکن است تغییر کند، کمی بیشتر بپردازید و در هتلی بمانید که به شما امکان می‌دهد تاریخ‌های اقامتتان را تا یک روز قبل از ورودتان تنظیم کنید.

هر زمان که در هتل اقامت دارید، یک مرتب کننده کفش درب منزل همراه داشته باشید. یک مسافر سازمان یافته در یک هتل می تواند سخت باشد. فضای کشو، پیشخوان و کمد محدود است. وسایل ضروری حمام، کفش‌ها و لوازم جانبی خود را با قرار دادن آنها در سازمان‌دهنده کفش خود به محض رسیدن، مرتب و تمیز نگه دارید.

اگر شما و گروهی از خانواده یا دوستانتان با ماشین سفر می‌کنید، هر جا که می‌روید یک دستگاه واکی تاکی همراه داشته باشید. تلفن های همراه برای اینکه به درستی کار کنند باید دارای یک برج تلفن همراه باشند. تلفن‌های واکی تاکی فقط به یکدیگر نیاز دارند، بنابراین وقتی به مناطق روستایی سفر می‌کنید که ممکن است پوشش تلفن همراه نداشته باشند، نسبت به تلفن‌ها مفیدتر هستند.

walky talky

در سفر، زمانی که در میان جمعیت قرار می گیرید، نمی خواهید اشیای قیمتی شما مورد توجه دیگران قرار گیرد. یک فنجان قهوه قابل استفاده مجدد با درب بردارید، اشیای قیمتی خود را داخل فنجان قهوه قرار دهید و هر از گاهی روی قهوه خود بنوشید. به این ترتیب اشیاء با ارزش شما به گونه ای ذخیره می شوند که اکثر مردم تصور می کنند این نوشیدنی شماست. فنجان قهوه را همیشه در دستان خود نگه دارید.

هنگام بستن چمدان برای یک پرواز بین المللی به دقت به موارد نگاه کنید. چیزهایی مانند بطری های اسپری مو که دارای عکس شعله برای نشان دادن قابل اشتعال بودن هستند، مجاز نیستند. پس سعی کنید مواردی را که مجاز نیستند را همراه نداشته باشید تا  وقتی در فرودگاه هستید از دردسر خلاص شوید.

هنگام سفر با کودکان کوچک، سعی کنید مقداری غذا، نوشیدنی و تنقلات مورد علاقه آنها را به همراه داشته باشید. اکثر کودکان از غذاها و نوشیدنی هایی که ایرلاین ارائه می دهد خوششان نمی آید. همچنین مطمئن شوید که اسباب‌بازی‌ها، بازی‌ها و فعالیت‌هایی را به همراه داشته باشید که در تمام طول پرواز از آنها لذت ببرند تا سرگرم شوند.

travel

هنگام مسافرت، مقدار زیادی پول همراه خود نداشته باشید. شما همچنین نمی خواهید به نظر برسید که پول زیادی دارید. این باعث می شود مردم فکر کنند که می توانند از شما سوء استفاده کنند. هرگز قدرت یک کیف دارویی کوچک را در سفر دست کم نگیرید. شامل یک داروی ضد اسهال بدون نسخه، ژل یا کرم آنتی بیوتیک، کرم ضد خارش، کاهنده اسید معده، مسکن ها و باندهای چسبنده باشید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است مشکلات پزشکی کوچک ایجاد شود و بهتر است آماده باشید. حتی ممکن است بتوانید به یک هم سفر کمک کنید!

اگر با هواپیما سفر می‌کنید و می‌خواهید یک صندلی خالی در کنارتان داشته باشید، سعی کنید صندلی هایتان را در پشت هواپیما رزرو کنید. صندلی های جلو معمولاً ابتدا پر می شوند، به این معنی که شانس بیشتری برای دیدن صندلی های خالی در عقب وجود دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *