امروز: پنج شنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۷:۱۴آخرین بروزرسانی : آذر ۱۰ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 36017
 • شرکت پارس‌آنلاین همانند سایر شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات و سرویس‌های اینترنتی، تعرفه‌های جدید اینترنت غیرحجمی خود را اعلام کرد. بر اساس گزارش پارس آنلاین، بسته‌های جدید اینترنت پرسرعت پارس آنلاین از هفته آتی به شرح زیر قابل ارائه به تمامی مشترکان خواهد بود. مقاله‌های مرتبط: بر اساس گزارش پارس آنلاین، ترافیک داخل به صورت نیم‌بها…


  شرکت پارس‌آنلاین همانند سایر شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات و سرویس‌های اینترنتی، تعرفه‌های جدید اینترنت غیرحجمی خود را اعلام کرد. بر اساس گزارش پارس آنلاین، بسته‌های جدید اینترنت پرسرعت پارس آنلاین از هفته آتی به شرح زیر قابل ارائه به تمامی مشترکان خواهد بود.

  مقاله‌های مرتبط:

  بر اساس گزارش پارس آنلاین، ترافیک داخل به صورت نیم‌بها کسر خواهد شد. به بیان ساده‌تر ترافیک بین‌الملل (تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و …) به‌صورت عادی و ترافیک داخل به صورت نیم‌بها از این مقدار کسر خواهد شد.

  گزارش‌ها حاکی است که ارتباط اینترنتی بعد از رسیدن به سقف تعیین شده قطع نمی‌شود، اما سرعت کاربر به ۱۲۸Kb کاهش پیدا خواهد کرد و مالیات بر ارزش افزوده به تمامی مبالغ فوق افزوده خواهد شد.

  پارس‌آنلاین همچنین گزارش داده است تا زمانی که ترافیک مصرف منصفانه کاربر به پایان نرسیده باشد، تمامی بسته‌های انرژی پارس آنلاین کماکان قابل استفاده خواهند بود.  لینک منبع

  نظرات کاربران در "پارس آنلاین تعرفه اینترنت غیرحجمی‌ خود را منتشر کرد"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی