امروز: پنج شنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۹:۵۳آخرین بروزرسانی : آبان ۲۲ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 36006
 • دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان گفت: به دلیل استقبال زیاد طراحان، مدت ارسال آثار در این جشنواره تا ۲۵ آذرماه تمدید شد. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مینو پدرام- دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس وپارچه کودک و نوجوان درباره…  دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان گفت: به دلیل استقبال زیاد طراحان، مدت ارسال آثار در این جشنواره تا ۲۵ آذرماه تمدید شد.

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مینو پدرام- دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس وپارچه کودک و نوجوان درباره روند برپایی این رویداد گفت:  قرار بود که طراحان تا ۱۵ آبان ماه با ورود به سامانه ثبت نام در سایت بنیاد ملی مد و لباس، ضمن دریافت نشان شیما برای طرح خود و دریافت کد رهگیری، وارد مرحله داوری آثار جشنواره شوند که به دلیل استقبال زیاد، فرصت مجددی برای حضور طراحان در جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان در نظر گرفته شد.

  پدرام افزود: طراحان تا ۲۵ آذرماه فرصت دارند ضمن تکمیل مراحل طراحی و دوخت، از نمونه تکمیل شده اثر عکس برداری کرده و تصویر اصل اثر را به دبیرخانه ارسال کنند.

  دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس وپارچه کودک و نوجوان از آغاز مرحله داوری در روزهای ابتدایی ماه آذر خبر داد و گفت: آثار منتخب ضمن ورود به بخش مسابقه جشنواره، از روز هفتم تا دهم دی ماه به نمایش در می آیند.

  او بیان کرد: به احتمال بسیار قوی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب، میزبان نخستین جشنواره ملی طراحی لباس وپارچه کودک و نوجوان است که البته دو نشست علمی نیز تا پیش از آغاز جشنواره با موضوعات روانشناسی کودک و روانشناسی رنگ برپا خواهد شد.

  پدرام برپایی نشست هم اندیشی با حضور فعالان عرصه طراحی و تولید لباس کودک و نوجوان در اوایل ماه آبان را اتفاقی قابل توجه در این عرصه برشمرد و گفت: از مهمترین دستاوردهای این نشست، دریافت نقطه نظرات دوستان و هم افزایی آنها در روند برگزاری این دوره از جشنواره بود و امید است در چنین شرایطی، شاهد افزایش بار علمی و تکنیکی جشنواره ملی طراحی لباس وپارچه کودک و نوجوان باشیم.

  انتهای پیام

  نظرات کاربران در "مدت ارسال آثار در جشنواره طراحی لباس کودک تمدید شد"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی