امروز: پنج شنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۰:۳۹آخرین بروزرسانی : آذر ۵ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 35944
 • مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد: سودآوری مهم ترین اولویت یک بنگاه اقتصادی است يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰ کد مطلب: ۵۶۵۰۲       اخبار بانك: مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی مدیران دوایر و روسای شعب استان بوشهر بر ارتقاء سود آوری بانک تاکید کرد. به…


  مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد:

  سودآوری مهم ترین اولویت یک بنگاه اقتصادی است

  يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰

  کد مطلب: ۵۶۵۰۲

   

   

   

  اخبار بانك: مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی مدیران دوایر و روسای شعب استان بوشهر بر ارتقاء سود آوری بانک تاکید کرد.

  به گزارش اخبار بانك به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، دکتر ابراهیمی – مدیر کل امور مدیران بانک – وصول مطالبات را راهکارهای مناسب برای افزایش بهره وری بانک عنوان کرد و اظهار داشت: سودآوری مهم ترین اولویت یک بنگاه اقتصادی است لذا باید از تمامی ابزارهای موجود در این مسیر استفاده کنیم.

  ابراهیمی خاطرنشان کرد: همه کارکنان باید در مجموعه سازمانی احساس مسئولیت کرده و کارکنان هر شعبه به عنوان یک واحد مستقل بانکی برای رشد و رونق بانک تلاش نمایند.

  مدیر کل امور مديران بانک در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: جذب مشتریان کلان و شناسایی بازارها یکی دیگر از برنامه های اصلی بانک است که امیدواریم با همت و پشتکار همکاران خدوم و ارزشمند بانک به نقطه مطلوب در این حوزه دست یابیم.

  در ادامه، عبدالرحیم دشمن زیاری- رئیس اداره امور شعب استان بوشهر – به ارائه گزارشی از عملکرد استان پرداخت و اظهار داشت: استان بوشهر با استفاده از راهکارهای علمی و عملی در جهت تحقق هر چه بهتر اهداف بانک برنامه ریزی نموده و امیدواریم با تلاش مجدانه تمامی همکاران، اهداف تعیین شده را محقق نماییم.

  گفتنی است مدیر کل امور مدیران بانک در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از شعب به گفتگو و تبادل نظر و بررسی مسائل و مشکلات همکاران پرداخت.

   

  نظرات کاربران در "سودآوری مهم ترین اولویت یک بنگاه اقتصادی است"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی