http://www.grk-verona.ru/websitemap/vtorichno-smorshennaya-pochka-lechenie.html вторично сморщенная почка лечение امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۶ | ۲۰:۴۱:۰۴ идея липецк каталог آخرین بروزرسانی : شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34517
 • лирене косметика каталог

  карты генштаба 1 50000 россия شهردار کرمانشاه گفت: امروز به عمل می‌بینیم که شهرداری بخش اعظمی از کار خود را در راستای فرهنگ‌سازی گذاشته است. به گزارش ایلنا، آرش رضایی در نشست آغاز به کار سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با معرفی مهدی عبدالمالکی به عنوان سرپرست این سازمان جدیدالتاسیس شهرداری، بر برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات گسترده‌تری در…

  сколько стоит самсунг а3 2017 года

  сколько стоит гель лошадиная сила для похудения شهردار کرمانشاه گفت: امروز به عمل می‌بینیم که شهرداری بخش اعظمی از کار خود را در راستای فرهنگ‌سازی گذاشته است.

  техническими и качественными характеристиками автомобильных дорог являются

  акустический томограф каскад به گزارش ایلنا، آرش رضایی در نشست آغاز به کار سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با معرفی مهدی عبدالمالکی به عنوان سرپرست این سازمان جدیدالتاسیس شهرداری، بر برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات گسترده‌تری در حوزه فرهنگی اجتماعی تأکید کرد.

  расписание вологда лескова رضایی با بیان اینکه انصافا زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی که در این دوره در شهر ایجاد شده مطلوب است، گفت: توجه به حوزه فرهنگی اجتماعی جزو اهداف و برنامه‌هایم بوده و تلاش شده وزن و بهای مناسبی به آن داده شود و توجه ویژه‌ای هم صورت گرفته است.

  وی با اشاره به اینکه امسال بودجه خوبی به بخش فرهنگی اختصاص یافت، افزود: نیمه اول امسال را به دلایل غیرقابل اجتنابی از دست دادیم و باید توان بیشتری برای جبران این موضوع در نیمه دوم سال بگذاریم.

  وی با تأکید بر اینکه نیاز به کار فرهنگی بیشتری وجود دارد و فعالیت‌های فرهنگی باید بیش از گذشته باشد، گفت: شهرداری امکانات گسترده‌ای دارد و انتظار می‌رود با تجهیز و استفاده از نرم افزارها در جهت فرهنگسازی اقدام شود و بتوان در این عرصه بسیار مهم گام‌های بلند‌تر و مثمرثمرتر برای ارتقای فرهنگ عمومی برداشت.

  رضایی تأکید کرد: هدف اصلی ما ارتقای فرهنگ عمومی است و برای این منظور باید کارهای زیربنایی کرد و با برنامه‌ریزی پیش رفت.

  وی گفت: گاهی اجرای یک پروژه تقاطع غیرهمسطح ممکن است به اندازه یک کار فرهنگی اثرگذار نباشد و به چشم مردم نیاید، چون مردم تشنه و مشتاق کارهای فرهنگی هستند. از این منظر رسالت سنگینی به دوش داریم و باید تلاش کنیم آن بخشی که وظیفه شهرداری است را با جدیت دنبال کند.

  رضایی ادامه داد: با نگاه جامعه محور و نگاه فرهنگی که داریم و با استفاده از ساختاری که در شهر ایجاد شده، باید تلاش کنیم تا بتوانیم در این زمینه ایفای نقش کنیم. 

  شهردار کرمانشاه گفت: امروز به عمل می‌بینیم که شهرداری بخش اعظمی از کار خود را در راستای فرهنگ‌سازی گذاشته و شهرداری در میدانی قرار دارد که باید سایر دستگاه‌های فرهنگی نیز در کنار آن قرار بگیرند.

  رضایی همچنین  بر راه‌اندازی ستاد اربعین شهرداری و برنامه‌ریزی و اجرای سوگواره‌ها و جشنواره‌های ملی و مذهبی، تعزیه خوانی و تئاتر خیابانی تأکید کرد و افزود: پیش بینی ما این است که قریب ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار زائر اربعین وارد کرمانشاه شوند تا از طریق مرز خسروی به کربلا بروند و در چند روزی که میهمان کرمانشاه خواهند بود باید چهره فرهنگی واقعی شهر را ببینند.

  منبع خبر

  نظرات کاربران در "کرمانشاه نیازمند کار فرهنگی بیشتری است"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی  ارسال