امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۳:۱۶آخرین بروزرسانی : شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34515
 • اطلاعیه جدید بانک آینده درباره تعاونی اعتبار افضل توس سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳ کد مطلب: ۵۵۰۷۸       اخبار بانک: بانک آینده در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ وضعیت تمامی سپرده‌ها و مشخصات سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس، بررسی و اطلاعات آن با ذکر جزئیات روشن شده است و بخش عمده‌ای از…


  اطلاعیه جدید بانک آینده درباره تعاونی اعتبار افضل توس

  سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳

  کد مطلب: ۵۵۰۷۸

   

   

   

  اخبار بانک: بانک آینده در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ وضعیت تمامی سپرده‌ها و مشخصات سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس، بررسی و اطلاعات آن با ذکر جزئیات روشن شده است و بخش عمده‌ای از دارائیها و بدهی های تعاونی در حال تصفیه افضل توس (به‌رغم کوتاه بودن زمان در اختیار) شناسایی و ارزیابی شده و برای استحضار و اخذ دستور به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

  به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، روابط عمومی بانک آینده اعلام کرد؛ پیرو واگذاری مدیریت دارائی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) به بانک آینده براساس مصوبه شورای محترم پول و اعتبار، مواردی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در اجرای این مسئولیت را به استحضار ذینفعان تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) به ویژه‌ سپرده‌گذاران محترم آن تعاونی می‌رساند:

  ۱- یک هفته پس از واگذاری رسمی، بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران بانک آینده در شعب تعاونی در حالِ تصفیه افضل توس در سراسر کشور مستقر شده و پاسخگوی سپرده گذاران تعاونی افضل توس و رفع سایر مشکلات احتمالی آن‌ها بوده‌اند.

  ۲- وضعیت تمامی سپرده‌ها و مشخصات سپرده‌گذاران، بررسی و اطلاعات آن با ذکر جزئیات روشن شده است.

  ۳- بانک آینده ضمن آماده‌ کردن زیرساخت‌های فنی، آمادگی خود را جهت انتقال سپرده های مشتریان تعاونی افضل توس (در حال تصفیه) به بانک محترم مرکزی اعلام کرده است.

  ۴- بخش عمده‌ای از دارائیها و بدهی های تعاونی در حال تصفیه افضل توس (به‌رغم کوتاهبودن زمان در اختیار) شناسایی و ارزیابی گردیده و برای استحضار و اخذ دستور به مراجع محترم ذیصلاح ارسال شده است.

  ۵- بانک آینده آمادگی دارد؛ به محض صدور مجوز مراجع محترم ذیصلاح، طی یک برنامه زمان‌بندی تعیین شده، نسبت به انتقال سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی پیش‌گفته، اقدام کند.

  برای استحضار بیشتر سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، اضافه می‌نماید؛ این اقدام بانک آینده، در اجرای وظیفه پس از واگذاری مسئولیت از سوی نهاد ناظر از یک سو و ایفای مسئولیت اجتماعی بانک از سوی دیگر بوده و در همین راستا، بانک آینده، سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) را به صبر و شکیبایی بیشتر تا زمان صدور دستور مقتضی از سوی نهاد های مرتبط، دعوت می‌کند.

   

  مهدی اسفندیارپور

  ۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۹:۰۲:۰۲

  سلام
  حساب من در افضل توس بابت فروش ملک در سیرجان بوده است وتتمه ان بیش از دومیلیارد تومان است ، وقصد همکاری با بانک اینده را دارمو بیشتر نگرانی سپرده گزاران بدلیل عدم اگهی انها از روند امور است بهتر است مرتب در مورد روند کارها به مردم اطلاع رسانی شو د
  واقعا زندگی خیلی ها ومن بشدت تحت تاثیر این واگداری وبلوکه شدن حسابهاست
  لطفا در مورد سود سپرده های معوقه وپیش رو اطلاع رسانی نمایید (۱۲۳۲۳۲)

   

  نظرات کاربران در "اطلاعیه جدید بانک آینده درباره تعاونی اعتبار افضل توس"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی