امروز: پنج شنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۲:۱۲آخرین بروزرسانی : شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34486
 • در دیدار سفیر ایران با وزیر زیرساخت‌های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان بر تسریع اجرای به موقع خط سوم انتقال برق تاکید شد . به گزارش ایسنا، سید کاظم سجادی، سفیر کشورمان در ایروان در دیدار با آشوت مانوکیان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان در خصوص راههای توسعه همکاری دو کشور در…


  در دیدار سفیر ایران با وزیر زیرساخت‌های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان بر تسریع اجرای به موقع خط سوم انتقال برق تاکید شد .

  به گزارش ایسنا، سید کاظم سجادی، سفیر کشورمان در ایروان در دیدار با آشوت مانوکیان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان در خصوص راههای توسعه همکاری دو کشور در حوزه های گوناگون و رفع موانع همکاری تبادل نظر کردند.

  در این دیدار طرفین با مثبت ارزیابی کردن همکاری‌های ایران و ارمنستان در زمینه های انرژی، جاده‌ای، کشاورزی و … بر ارتقا بیش از پیش سطح مناسبات و به ویژه اجرای به موقع خط سوم انتقال برق تاکید کردند.

  برگزاری نشست های مشترک گردشگری، معرفی ظرفیت های مختلف گردشگری دو کشور، فراهم کردن فضای فعالیت شرکت های توریستی ایرانی در ارمنستان از دیگر محورهای سخنان سفیر محترم کشورمان با وزیر زیرساخت‌های انرژی ارمنستان بود.

  در پایان دو طرف، حضور بیش از ۴۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان که از تاریخ ۳۱ شهریورماه و به مدت چهار روز در ایروان برگزار می شود را فرصت مغتنمی برای تبادل نظر، معرفی کالاها و محصولات ایرانی، انعقاد قراردادهای همکاری و … بین شرکت های ایرانی و ارمنی دانستند.

  انتهای پیام  لینک منبع

  نظرات کاربران در "تاکید بر تسریع اجرای خط سوم انتقال برق بین ایران و ارمنستان"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی