امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۲:۴۷آخرین بروزرسانی : شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34435
 • استاندار کرمانشاه در دیدار از پروژه منوریل شهر کرمانشاه گفت: اعتبارات تزریق شده به پروژه منوریل شهر کرمانشاه بسیار ناچیز و اندک است. به گزارش‌ایلنا، اسدالله رازانی به همراه آرش رضایی شهردار کرمانشاه عصر دیروز به همراه تعدادی از خبرنگاران و دیگر مسئولان استانی بازدیدی از پروژه منوریل کرمانشاه داشتند. رازانی در این بازدید با…

  استاندار کرمانشاه در دیدار از پروژه منوریل شهر کرمانشاه گفت: اعتبارات تزریق شده به پروژه منوریل شهر کرمانشاه بسیار ناچیز و اندک است.

  به گزارش‌ایلنا، اسدالله رازانی به همراه آرش رضایی شهردار کرمانشاه عصر دیروز به همراه تعدادی از خبرنگاران و دیگر مسئولان استانی بازدیدی از پروژه منوریل کرمانشاه داشتند.

  رازانی در این بازدید با اعلام رضایت از پیشرفت فیزیکی بخش حفاری تونل زیرزمینی این پروژه، اظهار داشت: تا این مرحله ۷۵۰ متر از فاز یک تونل حفاری شده است و ۳۵۰ متر از این فاز تا دومین ایستگاه زیرزمینی باقی‌مانده است.

  وی میزان اعتبارات برای تزریق پروژه قطار شهری را متناسب با پروژه ندانست و تاکید کرد: این پروژه عظیم حداقل سالیانه ۱۵۰ هزار میلیارد تومان نیاز دارد، اما تاکنون اعتبارات سالیانه حدود ۶۰ میلیارد تومان بوده است.

  استاندار کرمانشاه ادامه داد: سعی می‌شود با روش‌های مختلف از طریق سازمان یارانه‌ها و اوراق مشارکت برای تامین بودجه و تکمیل پروژه قطار شهری کرمانشاه کارهایی انجام شود.

  رازانی با اظهار امیدواری در پایان گفت: امیدواریم ظرف سه سال آینده از فاز نخست پروژه قطار شهری کرمانشاه بهره‌برداری شود.

  منبع خبر

  نظرات کاربران در "اعتبارات منوریل کرمانشاه بسیار ناچیز است/ اعتبارات این پروژه سالانه ۶۰ میلیارد تومان است"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی