http://divorcelawyerlacounty.com/discussion/uslovnie-graficheskie-oboznacheniya-elektricheskie.html условные графические обозначения электрические امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۶ | ۲۰:۴۴:۲۷ http://xn--12-mlctpfqq7a.xn--p1ai/wp-content/problema-cheloveka-i-obshestva-gumanizm-vozrozhdenie.html проблема человека и общества гуманизм возрождение آخرین بروزرسانی : شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34435
 • новости пенсии росгвардии

  http://shtamp.vn.ua/cli/smeshnie-novosti-bez-politiki.html смешные новости без политики استاندار کرمانشاه در دیدار از پروژه منوریل شهر کرمانشاه گفت: اعتبارات تزریق شده به پروژه منوریل شهر کرمانشاه بسیار ناچیز و اندک است. به گزارش‌ایلنا، اسدالله رازانی به همراه آرش رضایی شهردار کرمانشاه عصر دیروز به همراه تعدادی از خبرنگاران و دیگر مسئولان استانی بازدیدی از پروژه منوریل کرمانشاه داشتند. رازانی در این بازدید با…

  количество статей в судебнике 1550

  استاندار کرمانشاه در دیدار از پروژه منوریل شهر کرمانشاه گفت: اعتبارات تزریق شده به پروژه منوریل شهر کرمانشاه بسیار ناچیز و اندک است.

  به گزارش‌ایلنا، اسدالله رازانی به همراه آرش رضایی شهردار کرمانشاه عصر دیروز به همراه تعدادی از خبرنگاران و دیگر مسئولان استانی بازدیدی از پروژه منوریل کرمانشاه داشتند.

  رازانی در این بازدید با اعلام رضایت از پیشرفت فیزیکی بخش حفاری تونل زیرزمینی این پروژه، اظهار داشت: تا این مرحله ۷۵۰ متر از فاز یک تونل حفاری شده است و ۳۵۰ متر از این فاز تا دومین ایستگاه زیرزمینی باقی‌مانده است.

  وی میزان اعتبارات برای تزریق پروژه قطار شهری را متناسب با پروژه ندانست و تاکید کرد: این پروژه عظیم حداقل سالیانه ۱۵۰ هزار میلیارد تومان نیاز دارد، اما تاکنون اعتبارات سالیانه حدود ۶۰ میلیارد تومان بوده است.

  استاندار کرمانشاه ادامه داد: سعی می‌شود با روش‌های مختلف از طریق سازمان یارانه‌ها و اوراق مشارکت برای تامین بودجه و تکمیل پروژه قطار شهری کرمانشاه کارهایی انجام شود.

  رازانی با اظهار امیدواری در پایان گفت: امیدواریم ظرف سه سال آینده از فاز نخست پروژه قطار شهری کرمانشاه بهره‌برداری شود.

  منبع خبر

  نظرات کاربران در "اعتبارات منوریل کرمانشاه بسیار ناچیز است/ اعتبارات این پروژه سالانه ۶۰ میلیارد تومان است"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی  ارسال