www art dtex ru каталог امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۸:۲۷ сколько весит удар майк тайсона آخرین بروزرسانی : شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34295
 • примерный план работы школьного лагеря

  настройка многоуровневого списка в word   همراه‌اول ارائه می‌دهد؛ اینترنت رایگان داخلی از عید تا عید همراه‌اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به مدت ۹ روز اینترنت رایگان داخلی عیدی می‌دهد. تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹     همراه‌اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به مدت ۹ روز اینترنت رایگان داخلی عیدی می‌دهد. به…

  http://www.airportwifiguides.com/images/poluchenie-prav-na-android.html получение прав на андроид

   

  همراه‌اول ارائه می‌دهد؛

  اینترنت رایگان داخلی از عید تا عید

  همراه‌اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به مدت ۹ روز اینترنت رایگان داخلی عیدی می‌دهد.

  تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹

   

   

  همراه‌اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به مدت ۹ روز اینترنت رایگان داخلی عیدی می‌دهد.

  به گزارش تحریرنو از روابط عمومی همراه اول، در این طرح، همه مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم سال ۹۶ ، به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه از سایت‌های منتخب داخلی بازدید کنند.

  کلیه ترافیک سایت‌های منتخب داخلی که از سوی رگولاتوری به عنوان سایت‌های داخلی منتخب اعلام شده و در حال حاضر با ۵۰درصد تخفیف برای مشترکان محاسبه می‌شود، کاملاً رایگان شده و مشترکان در بازه زمانی مذکور هزینه‌ای بابت استفاده از این سایت‌ها پرداخت نمی‌کنند.

  این طرح شامل کلیه مشترکان دائمی و اعتباری شده و برای تمامی مشترکان چه افرادی که از بسته‌های اینترنت استفاده کرده و چه افرادی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می‌کنند، قابل استفاده است.

  بر این اساس، برای مشترکانی که از بسته نوترینو استفاده می‌کنند ترافیک محاسبه شده هنگام بازدید از سایت‌های داخلی صفر و برای مشترکانی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می‌کنند هزینه استفاده از اینترنت صفر در نظر گرفته می‌شود.

  این طرح از تاریخ ۱۰ شهریور ۹۶ (به مناسبت عید سعید قربان) تا ۱۸ شهریور ۹۶ (عید سعید غدیر خم) به صورت خودکار برای همه مشترکان دایمی و اعتباری فعال می‌شود و پس از اتمام بازه زمانی مذکور، مجدداً مشترکان با ۵۰درصد تخفیف به صورت روزهای قبل شارژ می‌شوند.

   

   

   

  نظرات کاربران در "تحریر نو – اینترنت رایگان داخلی از عید تا عید"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی  ارسال