امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۷:۱۷آخرین بروزرسانی : شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 34254
 •   آخرین وضعیت پرونده توقیف شناور عربستانی تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹ کد مطلب: ۸۵۵۵۵   حسن پور در تشریح آخرین وضعیت پرونده توقیف شناور عربستانی در آب‌های بوشهر تصریح کرد: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست برای ۵ نفر ازخدمه شناور عربستانی به اتهام تجاوز به آب‌های جمهوری اسلامی ایران…


   

  آخرین وضعیت پرونده توقیف شناور عربستانی

  تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹

  کد مطلب: ۸۵۵۵۵

   

  حسن پور در تشریح آخرین وضعیت پرونده توقیف شناور عربستانی در آب‌های بوشهر تصریح کرد: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست برای ۵ نفر ازخدمه شناور عربستانی به اتهام تجاوز به آب‌های جمهوری اسلامی ایران و صید غیر مجاز صادر شده است.

  قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست برای ۵ نفر ازخدمه شناور عربستانی به اتهام تجاوز به آب‌های جمهوری اسلامی ایران و صید غیر مجاز صادر شد.
  حسن پور در تشریح آخرین وضعیت پرونده  توقیف شناور عربستانی در آب‌های بوشهر تصریح کرد: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست برای ۵ نفر ازخدمه شناور عربستانی به اتهام تجاوز به آب‌های جمهوری اسلامی ایران و صید غیر مجاز صادر شده است.

  وی افزود: پرونده امر برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

  پیش از این دادستان بوشهر با اشاره به توقیف یک فروند لنج عربستانی در ۱۱ میلی جنوب غرب جزیره فارسی گفته بود که کلیه خدمه شناور یاد شده با قرار تامین به زندان مرکزی بوشهر معرفی شدند.

  کلمات کليدی: خدمه شناور عربستانی ، کیفرخواست ، دادستان بوشهر

   

  نظرات کاربران در "خبر ایرانی – آخرین وضعیت پرونده توقیف شناور عربستانی"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی