امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۲:۲۲آخرین بروزرسانی : مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | کد خبر : 33910
 • به گزارش برق نیوز، علی بلمچی در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز اظهار کرد: مردم در مناطق مختلف بخش مرکزی اهواز هر روز به بهانه‌های تعمیرات و اصلاح شبکه، برق آن‌ها قطع می‌شود. وی افزود: بعضا در برخی روستا‌ها شاهد قطع برق از صبح تا شب هستیم و عملا نمی‌توانیم جوابگوی مردم باشیم. بلمچی با…


  به گزارش برق نیوز، علی بلمچی در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز اظهار کرد: مردم در مناطق مختلف بخش مرکزی اهواز هر روز به بهانه‌های تعمیرات و اصلاح شبکه، برق آن‌ها قطع می‌شود.

  وی افزود: بعضا در برخی روستا‌ها شاهد قطع برق از صبح تا شب هستیم و عملا نمی‌توانیم جوابگوی مردم باشیم.

  بلمچی با طرح این سئوال که این همه نیروی انسانی، اعتبارات و سیستم مدیریت کجا می‌رود که همچنان درگیر مشکلات آب و برق مردم هستیم، گفت: مردم انتظار دارند تغییرات را لمس کنند تا به سمت زندگی بهتر در حرکت باشند.

  بخشدار مرکزی اهواز در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت آب روستایی در بعضی از مناطق اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه تمام قد در کنار آب روستایی هستیم و همکاری بسیار خوبی از سوی دهیاران صورت می‌گیرد، اما این تعاملات و حمایت‌ها به یک وظیفه تبدیل شده است و در این بین مردم با مشکل در بخش آب روستایی روبه رو هستند.

  عضو شورای اداری شهرستان اهواز تاکید کرد: باید فکری به حال این شرایط کرد و آبفار و توزیع برق در جهت رفع مشکلات مردم بیش از پیش گام بردارند.  لینک منبع

  نظرات کاربران در "بیماری لاعلاج شبکه برق اهواز"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی