امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۳:۳۵آخرین بروزرسانی : مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ | کد خبر : 33569
 •  جی‌کی رولینگ نویسنده سرشناس بریتانیایی و خالق مجموعه رمان‌های «هری پاتر» دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا را فردی وحشتناک توصیف کرده بود که تقاضای دست دادن کودکی معلول را نادیده گرفته، اما وقتی پی برد اشتباه کرده است مجبور به عذرخواهی شد.     او با اتکا به ویدئویی که از ترامپ و این کودک معلول…


   جی‌کی رولینگ نویسنده سرشناس بریتانیایی و خالق مجموعه رمان‌های «هری پاتر» دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا را فردی وحشتناک توصیف کرده بود که تقاضای دست دادن کودکی معلول را نادیده گرفته، اما وقتی پی برد اشتباه کرده است مجبور به عذرخواهی شد.  

   

  عذرخواهی خالق «هری پاتر»‌

  او با اتکا به ویدئویی که از ترامپ و این کودک معلول در فضای مجازی منتشر شده، به این نتیجه رسیده بود. در ویدئو به نظر می‌رسد ترامپ تقاضای پسربچه‌ای معلول برای دست دادن را نادیده می‌گیرد.رولینگ در این باره نوشته بود: «چقدر وحشتناک است که ترامپ حتی خواسته پسربچه برای دست دادن با رییس‌جمهور را نادیده می‌گیرد.»پس از تمام این جنجال‌ها مادر پسربچه یاد شده اعلام کرد که رولینگ از ویدئو اشتباه برداشت کرده است. او در این باره نوشت: «لطفا پیام مرا به جی‌کی رولینگ برسانید. ترامپ پسر مرا نادیده نگرفت، با وجودی که پسرم تمنایی برای دست دادن با رییس‌جمهور نداشت.»این موضوع سبب شد رولینگ در توییتر بنویسد: «اگر واکنش من هر گونه ناراحتی برای پسربچه یا خانواده‌اش ایجاد کرده است، آشکارا از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم.»البته رولینگ از دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا عذرخواهی نکرده است.

  نظرات کاربران در "بهار نیوز – عذرخواهی خالق «هری پاتر»‌"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی