امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۰:۴۵آخرین بروزرسانی : آذر ۹ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 27689
 •   رشد شاخص بورس در هفته نیمه تعطیل آذر چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲ کد مطلب: ۳۱۶۱۶۶   شاخص بورس در هفته گذشته طی سه روز معاملاتی ۶۳۳ واحد رشد را به ثبت رساند. به گزارش تسنیم، در پایان معاملات هفته گذشته در مدت ۳ روز معاملاتی تعداد ۲۲۶۸ میلیون سهم و حق تقدم…


   

  رشد شاخص بورس در هفته نیمه تعطیل آذر

  چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲

  کد مطلب: ۳۱۶۱۶۶

   

  شاخص بورس در هفته گذشته طی سه روز معاملاتی ۶۳۳ واحد رشد را به ثبت رساند.

  به گزارش تسنیم، در پایان معاملات هفته گذشته در مدت ۳ روز معاملاتی تعداد ۲۲۶۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۷۴۴۷ میلیارد ریال در ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ دفعه مورد معامله قرار گرفت که نسبت به هفته قبل خود به ترتیب ۲۸ درصد کاهش، ۱۲ درصد افزایش و ۱۶ درصد کاهش را به ثبت رسانده است.

   
  همچنین در این مدت تعداد ۲ میلیون برگه اوراق مشارکت به ارزش ۲ هزارو ۸ میلیارد ریال معامله شد که به ترتیب ۴۵۸ درصد و ۴۵۲ درصد افزایش را نشان می دهد.

  بر اساس این گزارش؛ شاخص کل نیز با ۶۳۳ واحد افزایش در پایان معاملات هفته‌ای که گذشت معادل ۰٫۸ درصد رشد کرد و به رقم ۸۰۰۱۸ واحد رسید و شاخص بازار اول هم با ۳۰۳ واحد افزایش به رقم ۵۶۶۸۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۱۸۵ واحد افزایش به عدد ۱۷۰۹۵۵ واحد رسیدند که به ترتیب با ۰٫۵ و ۱٫۲۹ درصد افزایش مواجه شدند.

  افزون بر این؛ تعداد یک میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۷ میلیارد ریال در این مدت مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۹۸ درصد کاهش همراه شد.

   

     منبع خبر

  نظرات کاربران در "رشد شاخص بورس در هفته نیمه تعطیل آذر"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی