امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۷:۱۴آخرین بروزرسانی : تیر ۲۸ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
فالور اینستاگرام
تبلیغات
مؤسسه خیریه محک
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ | کد خبر : 16025
 •   مردم کرمانشاه با وجود گرمای شدید از نخستین ساعت های روز از جوان و پیر، زن و مرد، بازاری و کسبه، شهری و روستایی برای استقبال از رئیس جمهوری و هیات دولت تدبیر و امید به سمت ورزشگاه آزادی کرمانشاه راه افتادند. پارچه نوشته و پلاکاردهایی در دست مردم قرار داشت که روی آنها…

   

  مردم کرمانشاه با وجود گرمای شدید از نخستین ساعت های روز از جوان و پیر، زن و مرد، بازاری و کسبه، شهری و روستایی برای استقبال از رئیس جمهوری و هیات دولت تدبیر و امید به سمت ورزشگاه آزادی کرمانشاه راه افتادند.
  پارچه نوشته و پلاکاردهایی در دست مردم قرار داشت که روی آنها نوشته شده بود: «رئیس جمهور محبوب وه کرمانشاه خوش هاتی»، «روحانی فرزانه کلید تدبیر تو نشانه امیده»، «منطقه آزاد تجاری قصر شیرین خواست ما» و «رئیس جمهور عدالت اجتماعی برقرار کن».
  در طول مسیر مردم زیادی به چشم می خورند که تمثال هایی از امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری در دست دارند.
  بعضی از شهروندان با لباس های یک رنگ و پلاکاردهای مخصوص آمده بودند و برخی با لباس های کُردی و برخی دیگر برای کاستن از گرمای هوا لباس های سفید و روشن پوشیده بودند.
  برخی شهروندان کرمانشاهی ضمن شرکت در آیین اسقبال، نامه هایی را نیز برای رئیس جمهوری نوشتند و می خواستند در اولین فرصت آن را تحویل هیات همراه رئیس جمهوری دهند.

   

   

   

   

   

  نظرات کاربران در "تصاویر استقبال باشکوه مردم کرمانشاه از دکتر حسن روحانی و ناکامی دلواپسان"
  دانلود کتاب صوتی
  دانلود مهندسی