نمایش نوار ابزار

۶ بازی فوتبال جام جهانی در سینماهای کشور پخش می شود

سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷


به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان سینمایی، طبق تصمیم شورایعالی اکران روزهای ۲۵ خرداد بازی ایران و مغرب، ۳۰ خرداد بازی ایران و اسپانیا و ۴ تیر بازی ایران و پرتغال در سینماهای کشور به صورت زنده پخش خواهد شد.
همچنین طبق تصمیم این شورا، بازی های نیمه نهایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ تیر و بازی فینال روز ۲۵ تیر ماه نیز در سینماها به صورت زنده نمایش داده خواند شد.
علی سرتیپی سخنگوی شورایعالی اکران در این باره گفت: در دومین جلسه شورایعالی اکران مقرر شد درجهت حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان سینماهای متقاضی نمایش فوتبال پس از اخذ مجوز لازم از کارگروه اکران اقدام کنند.

** اکران فوتبال در شهرستان ها پس از اخذ مجوز
وی ادامه داد: اکران فوتبال در شهرستان‌ها نیز پس از هماهنگی و اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قابل اقدام است.
سرتیپی درباره معرفی دبیرکمیته انضباطی کارگروه اکران و اعلام آن گفت: در جلسه اول شورایعالی اکران که هفته گذشته برگزار شد سیدضیاء هاشمی به عنوان دبیر کمیته انضباطی مشخص و به رئیس سازمان سینمایی جهت صدور حکم طبق آیین نامه کارگروه اکران اعلام شد.
ابراهیم داروغه زاده ریاست شورایعالی اکران نمایش فیلم را عهده دار است و منوچهر محمدی، محمدقاصد اشرفی، منوچهر شاهسواری، علی سرتیپی، محسن امیریوسفی و مصطفی کیایی دیگر اعضای این شورا هستند و محمدرضا فرجی به عنوان دبیر در جلسات حضور دارد.
فراهنگ**۹۲۴۶** ۱۴۱۸

انتهای پیام /*

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال