نمایش نوار ابزار

۴۱ هزار سرپل ذهابی زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی هستند

شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷

گودرز احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد شامل بیمه شده اصلی و تبعی (افراد تحت تکفل) هستند که از خدمات مختلف بیمه ای این نهاد برخوردارند.
وی اظهارداشت: همچنین یک هزار و ۱۵۰ تن از مقرری بگیران بیمه بیکاری ، یک هزار و ۱۰ تن از مستمری بگیران، یک هزار راننده خودروهای درون و برون شهری، ۴۵۰ تن از هنرمندان قالیباف، ۷۸۰ تن از کارگران ساختمانی و ۱۵ تن از هنرمندان سرپل ذهابی زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
وی اظهار داشت: تامین اجتماعی به عنوان کانون حمایت بخش عظیمی از جمعیت زحمتکش جامعه همواره برای ارائه خدمات مناسب پزشکی و درمانی به افراد زیرپوشش این سازمان تلاش کرده و در طول دوران خدمت خود خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه کرده است.
رئیس اداره بیمه تامین اجتماعی سرپل ذهاب بیان کرد: این نهاد بزرگترین مرجع بیمه ای ، بیش از نیمی جمعیت کشور را زیرپوشش دارد که در طول سال از خدمات بیمه ای و درمانی این سازمان استفاده می کنند.
احمدی ، پرداخت ۲۲۰ فقره تسهیلات به زلزله زدگان ، استقرار درمانگاه سیار تامین اجتماعی و ارائه خدمات دارویی و درمانی رایگان به زلزله زدگان را از جمله مهمترین فعالیت های اداره بیمه تامین اجتماعی سرپل ذهاب بیان کرد.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

منبع خبر

۱۴ July 2018 | 1:28 pm

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال