نمایش نوار ابزار

۱۳آبان تداعی‌گر اقتدار و عزت جوانان ایرانی است

پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵

به گزارش خبرنگار ایرنا، نوذر قنبری روز پنجشنبه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان هرسین، با اشاره به رویدادها و وقایع مهم و تاریخی در ۱۳ آبان سال های ۴۳، ۵۷ و ۵۸ افزود: در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ مردم ایران اسلامی شاهد یک اتفاق بزرگ بودند و دانشجویان و دانش آموزان پیرو خط حضرت امام خمینی (ره) در این روز با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا حماسه ای دیگر در تقویم انقلاب آفریدند.
وی تصریح کرد: کشور ما به لطف وجود دانش آموزان و دانشجویان متعهد توانسته است در همه عرصه ها اقتدار خود را به جهان ثابت کند و حرف هایی برای گفتن داشته باشد.
قنبری از نقش دانشجویان و دانش آموزان در تحقق اقتصاد مقاومتی که مهمترین راهکار توسعه و اقتدار بیش از پیش کشور است نیز به عنوان نقشی سازنده و مؤثر یاد کرد.
راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان با حضور آحاد مختلف مردم، امام جمعه، فرماندار، روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در شهرستان هرسین برگزار شد.
این مراسم باشکوه با تجمع راهپیمایان از محل چهار راه انقلاب آغاز و تا میدان جمهوری اسلامی ادامه یافت و راهپیمایان با سر دادن شعارهای ضد استکباری حماسه ای دیگر از استکبار ستیزی و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی را خلق کردند.
شهرستان هرسین با جمعیتی افزون بر ۸۷ هزار نفر در ۴۴ کیلومتری جنوب شرق کرمانشاه واقع شده است.
۸۰۶۶/۷۴۴۷ خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: علی مولوی

دیدگاه هاارسال