نمایش نوار ابزار

۳۵ کشته و زخمی در جاده های کرمانشاه/ مرگ های عیدانه به کام تلخ مسافران جاده ای!

جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵


به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران از کشته و زخمی شدن بیش از ۳۵ هم وطن در جاده های مواصلاتی این استان خبر داد.

از این تعداد تلفات متاسفانه ۵ نفر جان خود را بر اثر تصادف از دست داده اند و ۳۰ نفر دیگر در مراکز درمانی تحت درمان هستند.

سرهنگ محمد مرادی در این باره اظهار کرد: امروز در برخورد یک دستگاه ال ۹۰ با پژو سواری پارس، متاسفانه تمام سرنشینان این دو خودرو به شدت مصدوم شده اند و مجبور شده ایم که از راه هوایی مصدومان را به نزدیکترین بیمارستان مننقل کنیم.

وی عنوان داشت: شب گذشته نیز ۱۳ نفر به‌دلیل وقوع تصادف بین یک دستگاه کامیون و یک دستگاه مینی‌بوس در محور کرمانشاه به اسلام‌آباغرب مجروح و دو نفر نیز فوت شدند و همچنین ۲ فقره تصادف موتورسیکلت در شهرستان هرسین منجر به زخمی شدن یک راکب موتورسیکلت و ضربه مغزی شدن یک نفر دیگر شد.

فرمانده پلیس راه کرمانشاه افزود: از ابتدای عید نوروز تاکنون شاهد کاهش ۷۲ درصدی تصادفات منجر به فوت در کرمانشاه بوده ایم.

مرادی در پایان سخنان خود گفت: همچنین بیش از ۲۰۰ دستگاه خودرو به دلیل رانندگی خطرناک و تخلفات حادثه‌ساز در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه توقیف شده‌اند.

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال