نمایش نوار ابزار

یو‌م‌الله ۱۳ آبان تبلور ظلم ستیزی و عزت خواهی ملت ایران است

پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵

به گزارش ایرنا، علیرضا ایزدی در راهپیمایی ۱۳ آبان در جمع مردم و دانش آموزان با اشاره به اینکه در ۱۵ خرداد ماه سال ۴۲ پیر جماران اعلام کرد که امید من به کودکان و شیرخوارگان است، افزود: کمتر کسی باور می کرد که در روز ۲۲ بهمن سال ۵۷ شادی و شعف مردم که متاثر از شعور حسین بن علی بود، متجلی شود.
فرماندار کنگاور بیان کرد: قیام ۲۹ بهمن ۵۷ استقلال، شعور و جلال و جبروت را به ملتی که در زیر یوغ استکبار بود به معنای واقعی اعطا کرد.
وی اضافه کرد: پیروزی ۲۲ بهمن ۵۷ مرهون بصریت و آگاهی جوانان و دانش آموزان ما بود.
وی در ادامه با بیان اینکه تمام دنیا بداند که انقلاب اسلامی متفاوت از تمام انقلاب های دنیاست، اظهار داشت: امروز بیش از پیش به اتحاد و همدلی همراه با شعور انقلابی نیاز داریم که مورد تاکید بنیانگذار انقلاب و رهبر معظم انقلاب است.
وی تصریح کرد: جغرافیای مقدس ایران زمین محدود به نقشه ظاهری نیست بلکه جغرافیای فرهنگی ما به شام، نجف و کربلا می رسد و رستاخیر بزرگ اربعین در سال های اخیر در تایید فرمان رهبر انقلاب است که اشاعه فرهنگ حسینی با رشد و تعالی فرهنگی به گوش تمام دنیا برسد.
ایزدی اظهار کرد: ایران اسلامی با بهره گیری از مفاهیم ائمه اطهار(ع) و رهبری امام خمینی(ره) انقلابی را به پا کرد که فرهنگ از دست رفته ما را باز گرداند.
فرماندار کنگاور در ادامه اظهار داشت: نظام ما امروز با افتخار به خود می بالد که توسط رهبری امام خامنه ای مدیریت می شود و دولتی سربلند و مردمی و مقاوم دارد که در برابر هیچ ابر قدرتی ترسی ندارند.
ایزدی شیوه استکبار و استعمار امروزی را جنگ نرم عنوان کرد وافزود: مسیر پر افتخار نظام جمهوری اسلامی مشخص است و اگر خدای ناکرده کسی از این مسیر منحرف شود شرمنده امام و شهدا خواهد شد.
شهرستان تدین وتمدن کنگاور با جمعیتی افزون بر ۸۵ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است و دروازه ورودی این استان غربی محسوب می شود.
۸۰۶۶/۷۴۴۷ خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: علی مولوی

دیدگاه هاارسال