نمایش نوار ابزار

وزیر جهاد کشاورزی بر کاشت نهال در عرصه‌های جدید و مشارکت مردم برای مقابله با ریزگردهای خوزستان تاکید کرد

پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶وزیر جهاد کشاورزی بر انجام امور مقابله با ریزگردهای خوزستان بویژه کاشت نهال در عرصه های جدید با توجه به مساعد شدن هوا و لزوم مشارکت دهی مردم در کاشت نهال تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، وزیر جهاد کشاورزی در پنجمین سفر استانی خود در دولت دوازدهم شامگاه چهارشنبه وارد اهواز شد.

پس از ورود وزیر جهاد کشاورزی و هیت همراه به اهواز،جلسه پایش کارهای انجام شده و ادامه عملیات اتمام کانال آب و همچنین برنامه ریزی برای کشت عرصه های جدید با حضور معاونین وزیر،مجریان طرح،مدیران استانی و شهرستانی و فرماندار اهواز در محل سازمان جهاد کشاورزی این استان تشکیل شد.

در این جلسه، مجریان و مشاورین و گروهای تخصصی گزارشی از مطالعات انجام شده ارائه دادند.

وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه، ضمن تشکر از اقدامات انجام شده بر انجام امور بویژه کاشت نهال در عرصه های جدید با توجه به مساعد شدن هوا تاکید کرد.

حجتی تصریح کرد: مشارکت دهی مردم در کاشت نهال ضروری است زیرا این اقدام موجب پایداری کار و پشتیبانی و همراهی مردم از کاشت نهال می شود.

وزیر جهاد کشاورزی را در این سفر، معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی،رئیس سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور، رئیس موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع، مجری طرح تامین آب عرصه‌های بحرانی ریزگردها،مجری طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون‌های بحرانی خوزستان،مشاور وزیر و مدیرکل امور استان ها،رئیس مرکز حراست،رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و دستیار وزیر جهاد کشاورزی همراهی می کنند.لینک منبع

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال