نمایش نوار ابزار

سلام کرمانشاه – چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟

شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷


 

کد مطلب: ۱۱۳۸۵۵

 

تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳

بسیاری از کاربران اینستاگرام نگران هک شدن یا لو رفتن پسورد اینستاگرام خود هستند و در همین راستا روش‌هایی برای جلوگیری از هک شدن و همچنین بازیابی اکانت هک شده، از سوی کارشناسان عنوان شده است.

چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟

 

به گزارش سلام کرمانشاه، یکی از این موارد بر اساس اطلاعات سایت پلیس فتا، آن است که جهت بازیابی اکانت هک‌شده خود از طریق ایمیل تان اقدام کنید. اما اگر رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید یا رمز عبور شما توسط هکر تغییر کرده‌، باید پس از واردشدن به سایت www.instagram.com بر روی گزینه Forgot کلیک کنید. سپس نام کاربری یا ایمیل متصل به حساب خود را وارد کرده و روی دکمه Reset Password کلیک کنید.

به این ترتیب اگر ایمیل خود را درست وارد کرده‌ باشید و هکر آن را تغییر نداده‌ باشد، یک لینک فعال‌سازی پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می‌شود. حال اگر هکر قصد داشته‌ باشد ایمیل اکانت شما را عوض کند، به محض انجام این کار یک اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل به شما انجام می‌شود و شما را مطلع می‌کند که درخواست تغییر ایمیل برای حساب اینستاگرام شما داده‌شده‌ است.

حالا شما باید برروی Please Secure your account کلیک کنید و یک رمز عبور جدید برای خود انتخاب و از دسترسی هکر به حساب خود جلوگیری کنید. فراموش نکنید همه این موارد در صورتی امکان‌پذیر است که شما هنگام ثبت نام در اینستاگرام، اطلاعات صحیح خود را وارد کرده‌ باشید.

 

 

 

لینک منبع

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال