نمایش نوار ابزار

ساخت واحدهای مسکونی در کرمانشاه نتیجه کار مشترک مردم، اصناف و اعتماد به سپاه است

سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین گفت: سپاه و بسیج سازندگی از تمام ظرفیت‌های خود برای رفع محرومیت‌زدایی و همچنین کمک به مردم استفاده خواهد کرد.

محرمعلی والدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به افتتاح ۱۱ واحد مسکونی قزوین برای مددجویان بهزیستی آسیب‌دیده در زلزله سرپل ذهاب، اظهار کرد: افتتاح این پروژه‌ها حاصل کار مشترک همه دستگاه‌ها و نهادها ازجمله بسیج سازندگی و سازمان بهزیستی است.

وی افزود: این تجربه نشان داد که با تسری همکاری‌ها در سایر حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می‌توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین با اشاره به افزایش فشارهای دشمن ابراز کرد: در شرایط حاضر ما بیش از هر زمان به این همدلی و همراهی و همکاری برای رفع مشکلات کشور نیاز داریم.

وی با قدردانی از همه دستگاه‌ها در اجرای این پروژه‌ها، از پیگیری و اعتماد سازمان بهزیستی قدردانی کرد و افزود: در حال حاضر بسیج سازندگی کشور ساخت ۸۲۹ واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه را به شیوه‌های مختلف بر عهده دارد که از این تعداد ۳۱۴ واحد آن برای مجموعه بهزیستی در حال ساخت است.

والدی عنوان کرد: روز گذشته ۲۰۰ واحد از این تعداد ازجمله ۱۱ واحد استان قزوین در این منطقه با حضور سردار غیب پرور افتتاح شد و امیدواریم با مساعدت‌های صورت گرفته شاهد ساخت و افتتاح دور جدید منازل باشیم.

انتهای پیام

لینک منبع

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال