نمایش نوار ابزار

خبر ایرانی – وزیر کشور: ۳۱ استاندار و ۴۳۰ فرماندار را تغییر دادیم

دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶

 

وزیر کشور: ۳۱ استاندار و ۴۳۰ فرماندار را تغییر دادیم

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷

کد مطلب: ۸۴۳۵۸

 

وزیر کشور تاکید کرد:‌ ما در دولت یازدهم ۳۱ استاندار و ۴۳۰ فرماندار را تغییر دادیم که البته این موضوع با سختی و مشکلات زیادی همراه بود.

 وزیر کشور تاکید کرد:‌ ما در دولت یازدهم ۳۱ استاندار و ۴۳۰ فرماندار را تغییر دادیم که البته این موضوع با سختی و مشکلات زیادی همراه بود.

 
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر پیشنهادی کشور، جلسه خود با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس را مثبت و سازنده ارزیابی کرد و اظهار داشت: مدیران ما در وزارت کشور باید با نمایندگان ارتباط مناسبی داشته باشند و این یکی از موضوعات جدی برای انتصاب مدیران است.
 
وی، اعتدال، توسعه گرایی و قدرت هماهنگی را از دیگر مولفه‌های انتخابش برای مدیران وزارت کشور دولت دوازدهم نام برد و تصریح کرد: همان‌طور که به نمایندگان محترم گزارش داده شد، در حال حاضر ۸۰ درصد مدیران وزارت کشور از بدنه وزارت کشور هستند که این موضوع در تناسب با گذشته بی‌نظیر است.
 
وزیر کشور درباره حضور بانوان در وزارت کشور، عنوان کرد: ما قصد داریم از بانوان کارآمد در وزارت کشور استفاده کنیم و همان طور که قولش را دادم به فکر انتصاب معاونت خانم نیز هستیم. هم‌اکنون نیز بیش از ۱۵۰ میز مدیریت ما در وزارت کشور در دست بانوان است که این موضوع کاملا در بدنه این وزارتخانه محسوس می‌باشد.
 
رحمانی فضلی در ارتباط  با شبهه فشار برخی دولتمردان برای انتخاب استانداران و فرمانداران گفت: آنچه که تحت عنوان فشار مورد سوال است، قابل قبول نیست. اما باید بگویم که ما در دولت یازدهم ۳۱ استاندار و ۴۳۰ فرماندار را تغییر دادیم که البته این موضوع با سختی و مشکلات زیادی همراه بود.

مرجع : خبرگزاری تسنیم

کلمات کليدی: وزیر کشور ، رحمانی فضلی ، دولت یازدهم ، استاندار ، فرماندار

 

منبع خبر

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال