نمایش نوار ابزار

خبر ایرانی – لاریجانی:حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پشتوانه ای برای تداوم راه کشور است

یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

 

لاریجانی:حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پشتوانه ای برای تداوم راه کشور است

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷

کد مطلب: ۹۷۲۹۷

 

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پشتوانه بسیار ارزشمندی برای جمهوری اسلامی ایران است.

 علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه، ۲۲ بهمن ماه) که به منظور حضور در راهپیمایی بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی به شیراز سفر کرده است،  در جمع خبرنگاران، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۲۲ بهمن ماه متعلق به خود ملت است و به جناح و گروهی مربوط نیست، بیان کرد: حرکتی را که ملت ایران با راهبری امام خمینی (ره) آغاز کرد، تحولی را در ایران و منطقه به وجود آورد که تأثیرات بسیار زیادی داشته است.

وی افزود: حضور مردم در چنین مناسبتی که متعلق به خودشان است این را نشان می‌دهد که آن‌ها می‌خواهند همین راه را با استقامت ادامه دهند و از امنیت و پیشرفت خود حمایت کنند.

لاریجانی با بیان اینکه چالش‌های موجود با اراده ملت حل می‌شود و مردم احتیاجی به قیم از بیرون مرزها ندارند، ادامه داد: مردم با اراده خود می‌خواهند شرایط را به سمتی ببرند که آبادانی، رفاه و امنیت ایجاد شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم پشتوانه بسیار ارزشمند برای این حرکت است، گفت: امیدواریم این حمایت‌ها موجب شود که اراده‌های همه به توسعه، پیشرفت و حل مشکلات کشور معطوف شود.

مرجع : خبرگزاری مهر

کلمات کليدی: لاریجانی، راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

منبع خبر

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال