نمایش نوار ابزار

خبر ایرانی – استقبال فوق‌العاده مردم از طرح جدید مجلس

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

 

استقبال فوق‌العاده مردم از طرح جدید مجلس

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳

کد مطلب: ۹۸۹۴۴

 

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: با اجرایی شدن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از این پس افراد پاکدست مسئولیت خواهند داشت و مسئول پاکدست اجازه تخلف به زیردستانش را نخواهد داد.

محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا با اشاره به طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان؛ اظهار داشت: در حال حاضر بازخورد‌هایی فوق العاده مثبتی از سوی جامعه نسبت به این موضوع دریافت می‌کنیم و مردم از این طرح به شدت خوشحال هستند.

وی با بیان اینکه اجرایی شدن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین موجب می‌شود تا هیچ فردی به طمع رانت و فساد تمایلی برای اخذ مسئولیت نداشته باشد افزود: چرا که افراد به خوبی متوجه خواهند شد که پس از مسئولیت شان اعمالشان رصد خواهد شد و صرف پُر کردن جیب خود پست و مقام نمی‌گیرند.

حسن نژاد تصریح کرد: با اجرایی شدن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از این پس افراد پاکدست مسئولیت خواهند داشت و مسئول پاکدست اجازه تخلف به زیردستانش را نخواهد داد.

عضو کمیسیون اقتصادی در پایان طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین را طرح بسیار مهم و مفید برشمرد و خاطر نشان کرد: زمانی که مدیری در سازمان سالم باشد کار‌ها به خوبی پیش می‌رود و اگر مردم ببینند مدیری سالم است خودشان پای کار می‌آیند.

مرجع : خبرگزاری دانشجو

کلمات کليدی: کمیسیون اقتصادی مجلس ، اعاده اموال نامشروع مسئولان ، تخلف ، مسئول پاکدست

 

منبع خبر

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال