تاثیر محیط و هنر روی تولید مبلمان اداری

تجهیز یک دفتر جدید زمان هیجان انگیزی برای هر استارتاپ یا کسب و کار کوچکی است. انتخاب میز، کامپیوتر، صندلی، چاپگر، لوازم اتاق استراحت و سایر تجهیزات اغلب بیشتر تصمیمات مربوط به تنظیم دفتر را مصرف می کند، اما یک جنبه مهم از آماده سازی دفتر وجود دارد که اغلب نادیده گرفته می شود: هنر. در حالی که برخی ممکن است آن را یک هزینه اضافی در نظر بگیرند، هنر مناسب روی دیوارهای دفتر  شما می تواند ابزاری قدرتمند در افزایش بهره وری، ارتباط با مشتریان و کمک به رشد کسب و کار شما به یک شرکت سالم و پر رونق باشد. در اینجا چگونگی تاثیر هنر بر کسب و کارتان را بررسی می‌کنیم:

تاثیر محیط و هنر روی تولید مبلمان اداری

  • هنر می‌تواند بهره وری را افزایش دهد.

از آنجایی که احتمالاً نیاز دارید که خود و کارمندانتان بخش زیادی از هفته خود را در دفتر بگذرانید، باید در ایجاد محیطی سرمایه گذاری کنید که مردم از گذراندن وقت در آن لذت ببرند. در حالی که میزبانی مهمانی‌های اداری و ایجاد فرهنگی که از تعادل بین کار و زندگی پشتیبانی می‌کند، همه راه‌های عالی برای ایجاد یک فرهنگ اداری مثبت هستند، هنر یکی از ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین گزینه‌ها برای بهبود محیط شماست. چند قطعه هنری که به خوبی قرار گرفته اند و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر هستند، خلاقیت را تقویت می کنند و به کارمندان الهام می بخشند و به آنها کمک می کنند شادتر و سازنده تر باشند.

  • هنر می تواند به تقویت برند شما کمک کند

انتخاب هنری که منعکس کننده شخصیت برند شما باشد، ارزش ها و ایده آل هایی را که می خواهید کسب و کارتان حفظ کند، تقویت می کند. این می تواند به کارکنان شما کمک کند تا برندی را که برای آن کار می کنند بهتر درک کنند و به سرعت پیام شما را به مشتریانی که از مکان شما بازدید می کنند منتقل کنند. که ما را به نقطه بعدی می رساند…

تاثیر محیط و هنر روی تولید مبلمان اداری

  • هنر تجربه مصرف کننده شما را افزایش می دهد

فضایی با چند قطعه هنری با دقت انتخاب شده بر روی دیوارها، تجربه بسیار مثبت تری را برای یک مشتری یا مشتری ایجاد می کند تا فضایی بی کیفیت که چیزی جز موارد ضروری ندارد. به مصرف‌کننده کمک کنید از زمانی که در دفترتان سپری می‌کند لذت ببرد و با تصوری حتی بهتر از قبل از بازدیدتان از کسب‌وکارتان، آنجا را ترک کند.

آرکانزاس کپیتال به قدرتی که هنر می تواند بر سلامتی و شادی ما در داخل و خارج از دفتر داشته باشد معتقد است، به همین دلیل است که ما هر ماه میزبان دومین رویداد شب هنری جمعه هستیم.

بی شک هنر در دفاتر کاری تاثیر های بیشتری نیز دارد.برای همین به شما توصیه می‌کنیم که از استفاده از هنر در دفترتان غلفل نشوید.

تأثیر شرایط محیط و هنرهای روز بر تولید مبلمان اداری حتما بخوانید.

تاثیر محیط و هنر روی تولید مبلمان اداری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *