نمایش نوار ابزار

برای سرمایه‌گذاران اروپایی فرش قرمز پهن می‌کنیم

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷استاندار کرمانشاه گفت: برای تمام سرمایه گذاران اروپایی که قصد سرمایه گذاری در این استان داشته باشند، فرش قرمز پهن خواهیم کرد.

به گزارش سلام کرمانشاه، هوشنگ بازوند در دیدار با سفرای کشورهای سوئد و نروژ در تهران که امروز(۲۱ خرداد) در استانداری انجام شد، با استقبال از سرمایه گذاری طرف های اروپایی در کرمانشاه، اظهار کرد: به طور قطع حافظ منافع آنان در ایران خواهیم بود.

 بازوند افزود: کرمانشاه استانی با فرهنگ غنی است که به عنوان مرکزیت غرب کشور به استان های همجوار خدمات دهی می کند.

وی با اشاره به ظرفیت های کرمانشاه برای سرمایه گذاری گفت: جاذبه های گردشگری در این استان قابل رقابت با بسیاری از جاذبه های گردشگری اروپا است.

استاندار کرمانشاه به ظرفیت های این استان در زمینه کشاورزی نیز اشاره کرد و گفت: بازندگی های خوب و زمین های حاصلخیز باعث شده که بخش عمده محصولات کشاورزی کشور در این استان تولید شود.

وی با بیان اینکه نفت در کرمانشاه استخراج می شود و چندین واحد پتروشیمی و پالایشگاه در این استان فعال است، تاکید کرد: کرمانشاه از ظرفیت چشمگیری در حوزه نفت و گاز برخوردار است و می تواند در این زمینه پذیرای سرمایه گذاران باشد.

بازوند در بخش دیگر سخنانش با اشاره به زلزله سال گذشته استان کرمانشاه، گفت: مراحل اسکان اضطراری و اسکان موقت در مناطق زلزله زده به پایان رسیده و هم اکنون ۹۴ هزار واحد مسکونی در این مناطق در دست تعمیر و احداث است.

استاندار کرمانشاه گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان شهریور امسال ۶۷ هزار واحد مسکونی شامل ۱۲ هزار واحد مسکونی احداثی و ۵۵ هزار واحد تعمیری تکمیل و به زلزله زدگان استان تحویل داده خواهد شد.

وی خطاب به سفیران سوئد و نروژ گفت: در صورتی که سوئد و نروژ در رابطه با بیمارستان در مناطق زلزله زده قصد کمک داشته باشند از آن ها استقبال خواهیم کرد.

انتهای پیام

منبع خبر

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال