نمایش نوار ابزار

اگر احزاب در کشور نهادینه می‌شدند شاهد بروز رفتارهای ساختارشکنانه نبودیم

یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶

معاون سیاسی- امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: اگر احزاب در کشور ما نهادینه می‌شدند دیگر شاهد بروز برخی رفتارهای ساختارشکنانه مثل رفتار برخی‌ها در این روزها نبودیم و مردم از طریق احزاب و بصورت قانونی خواسته های خود را بیان می‌کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اعضای حزب توسعه استان کرمانشاه با معاون سیاسی- امینتی استان کردستان دیدار کردند.

در این دیدار، حسنعلی مهدوی چشمه گچی اظهار داشت: افتخار ما این است که یک حزب فصلی که فقط در فصل انتخابات فعال باشد نبوده‌ایم و همواره در عرصه سیاسی استان حضور داشته‌ایم.

دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه افزود: در آن هشت سال سخت دولت احمدی نژاد که خیلی از مدعیان امروزی گوشه عزلت و خاموشی گزیده بودند ما در عرصه حضور داشتیم و هفته نامه غرب به عنوان ارگان رسمی این حزب و سایت توسعه با داشتن مشی اصلاح‌طلبی هیچگاه از فعالیت مستمر خود دست نکشیدند که آرشیو ما مدرک خوبی برای اثبات صحت ادعاهای بنده است.

چشمه گچی ادامه داد: در این سالها طی کردن این مسیر چندان هموار نبود و هزینه‌های سختی را پرداختیم و دادگاه‌های فراوانی را سپری کردیم اما از وظیفه نقادی خود دست نکشیدیم.

در ادامه این دیدار، معاون سیاسی- امنیتی استانداری کرمانشاه نیز گفت: انتشار مداوم هفته‌نامه غرب به‌عنوان ارگان حزب و همچنین داشتن یک سایت کار بزرگی است که شماها انجام دادید و ظرفیت خوبی را ایجاد کردید.

اللهی تبار تاکید کرد: : اگر احزاب در کشور ما نهادینه می‌شدند دیگر شاهد بروز برخی رفتارهای ساختارشکنانه مثل حرکات برخی‌ها در این روزها نبودیم و مردم از طریق احزاب و بصورت قانونی خواسته‌های خود را بیان می‌کردند.

منبع خبر

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال