نمایش نوار ابزار

افزایش فالورهای اینستاگرام به صورت واقعی با دکتر فالو drfollow.com

یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

دکترفالو یک بات تبلیغاتی اینستاگرام است که با استفاده از اکانت خود شما اقدام به تبلیغات هدفمند و جذب فالوور واقعی در اینستاگرام می کند . بعد از خرید از سایت قادر به اتصال تعداد نامحدود اکانت به بات هستید . نحوه فعالیت و تبلیغات بات در سه مرحله خلاصه می شود ، شناسایی کاربران مورد نظر شما ، هدایت آنان به پیج شما و تحلیل فعالیت های انجام شده

 

مرحله اول: پیدا کردن کاربر مناسب و مورد نظر شما برای تبلیغات

پس از خرید از سایت و اتصال اکانت به بات ، در بخش تنظیمات اکانت قادر به تعریف یک یا چند اکانت ، هشتگ یا منطقه به عنوان فیلتر جستجو هستید . بات در فیلتر های جستجوی تعریف شده توسط شما جستجو کرده و افراد مرتبط ، فعال و واقعی را شناسایی می کند . همچنین افرادی که به تازگی فعالیتی نداشته اند یا افرادی که به نرم افزارهای مدیریت فالوور اینستاگرام مجهز هستند از این لیست حذف می شوند تا حداکثر بازده ممکن از تبلیغات دریافت شود .

* به عنوان مثال اگر شما اکانت sirvankhosravi را به عنوان فیلتر جستجو ثبت کرده باشید ، بات فالوورها ، لایک کننده ، اشخاصی که نظر گذاشته اند و در کل افراد مربوط به این اکانت را بررسی و انتخاب می کند . یا اگر منطقه تبریز را به عنوان فیلتر جستجو انتخاب کرده باشید ، بات افراد مربوط به این منطقه را بررسی و انتخاب می کند .
* با استفاده از فیلترهای جستجو شما می توانید توجه گروه خاصی از مردم ، به عنوان مثال طرفداران سیروان خسروی یا توریست و اهالی تبریز را به پیج خود جلب کنید .
* اطلاعات بیشتر درباره فیلترهای جستجو ( کلیک )

 

16
به راحتی میتوانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه را به عنوان فیلترجستجو تعریف کنید

 

تمامی فعالیت های بات در فیلترهای جستجو تحلیل شده و در قالب عدد و نمودار برای شما به نمایش در خواهد آمد
مرحله دوم: تبلیغات و هدایت افراد به پیج شما

بعد از پیدا کردن کاربران فعال و واقعی ، تبلیغات توسط بات شروع می شود . با توجه به تنظیماتی که شما انجام داده اید ، بات از بین کاربران فعال و واقعی تعدادی را انتخاب کرده و این اکانت ها را توسط اکانت شما فالو یا تصاویر آنان را لایک می کند . همچنین شما قادر هستید در بخش تنظیمات تعدادی کامنت ثبت کنید بدین ترتیب بات نظرات ثبت شده را توسط اکانت شما برای دیگران ارسال می کند . افرادی که توسط اکانت شما فالو یا لایک می شوند ، نام اکانت شما را در فید ( آخرین فعالیت های مربوط به اکانت ) اینستاگرام خود خواهند دید و اکثرا از پیج شما بازدید خواهند کرد . بازدیدکنندگان پیج شما – که همه واقعی ، فعال و مرتبط به فیلترهای جستجو شما هستند – در صورتی که محتوای اکانت شما را بپسندند اقدام به ارسال نظر ، لایک کردن تصاویر یا فالو کردن شما می کنند . بدین ترتیب آمار اکانت شما به شکل کاملا واقعی افزایش پیدا خواهد کرد .

* تنها فالوور شما افزایش نخواهد یافت بلکه به دلیل واقعی بودن بازدیدکنندگان محتوای اکانت شما دیده شده و فروش یا تماس در پیج های فروشگاهی ، لایک و کامنت در همه پیج ها افزایش خواهد یافت .
* بات به شکل شبانه روزی توسط اکانت شما فعالیت خواهد کرد . سرعت بات از طریق تنظیمات قابل تغییر است . به طور مثال اگر سرعت بات ۱۸۲۴ باشد ، بات روزانه از طریق فالو و لایک اکانت شما را به ۱۸۲۴ نفر معرفی خواهد کرد اما فقط هزینه افرادی که به شما فالو-بک دهند از شما گرفته خواهد شد
* در صورتی که ۱۰۰۰ فالوور از سایت خرید کرده باشید ، بات تا جذب ۱۰۰۰ فالوور ، هر مقدار که زمان ببرد ، به فعالیت ادامه خواهد داد . نحوه افزایش سرعت جذب فالوور ( کلیک )

 

به راحتی میتوانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه را به عنوان فیلترجستجو تعریف کنید

17

تمامی فعالیت های بات در فیلترهای جستجو تحلیل شده و در قالب عدد و نمودار برای شما به نمایش در خواهد آمد

افزایش فالور واقعی اینستاگرام

مرحله سوم: شناسایی افراد جذب شده

تبلیغات انجام شده بررسی می گردد و افرادی که از طریق تبلیغات جذب شده اند شناسایی می شوند . همچنین تا زمان فعال بودن اکانت ، بعد از مدتی تمامی افراد فالو شده آنفالو و تمامی فالو-ریکوئست های ارسالی کنسل خواهد شد .
* چند روز اول استفاده از بات ، تعداد فالووینگ شما افزایش خواهد یافت اما بعد از این چند روز اشخاص فالو شده آنفالو می شوند به همین دلیل فالویینگ شما بیشتر نشده و روی یک عدد ثابت خواهد شد
* در صورت فعال بودن گزینه “آنفالو همه” در تنظیمات بات ، بات علاوه بر اکانتهایی که خود فالو کرده ، اکانت هایی که شما فالو کرده اید هم آنفالو خواهد کرد بدین ترتیب فالووینگ شما به حداقل ممکن خواهد رسید

11

به راحتی میتوانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه را به عنوان فیلترجستجو تعریف کنید

 

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال