نمایش نوار ابزار

اطلاعیه جدید بانک آینده درباره تعاونی اعتبار افضل توس

سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶


اطلاعیه جدید بانک آینده درباره تعاونی اعتبار افضل توس

سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳

کد مطلب: ۵۵۰۷۸

 

 

 

اخبار بانک: بانک آینده در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ وضعیت تمامی سپرده‌ها و مشخصات سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس، بررسی و اطلاعات آن با ذکر جزئیات روشن شده است و بخش عمده‌ای از دارائیها و بدهی های تعاونی در حال تصفیه افضل توس (به‌رغم کوتاه بودن زمان در اختیار) شناسایی و ارزیابی شده و برای استحضار و اخذ دستور به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، روابط عمومی بانک آینده اعلام کرد؛ پیرو واگذاری مدیریت دارائی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) به بانک آینده براساس مصوبه شورای محترم پول و اعتبار، مواردی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در اجرای این مسئولیت را به استحضار ذینفعان تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) به ویژه‌ سپرده‌گذاران محترم آن تعاونی می‌رساند:

۱- یک هفته پس از واگذاری رسمی، بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران بانک آینده در شعب تعاونی در حالِ تصفیه افضل توس در سراسر کشور مستقر شده و پاسخگوی سپرده گذاران تعاونی افضل توس و رفع سایر مشکلات احتمالی آن‌ها بوده‌اند.

۲- وضعیت تمامی سپرده‌ها و مشخصات سپرده‌گذاران، بررسی و اطلاعات آن با ذکر جزئیات روشن شده است.

۳- بانک آینده ضمن آماده‌ کردن زیرساخت‌های فنی، آمادگی خود را جهت انتقال سپرده های مشتریان تعاونی افضل توس (در حال تصفیه) به بانک محترم مرکزی اعلام کرده است.

۴- بخش عمده‌ای از دارائیها و بدهی های تعاونی در حال تصفیه افضل توس (به‌رغم کوتاهبودن زمان در اختیار) شناسایی و ارزیابی گردیده و برای استحضار و اخذ دستور به مراجع محترم ذیصلاح ارسال شده است.

۵- بانک آینده آمادگی دارد؛ به محض صدور مجوز مراجع محترم ذیصلاح، طی یک برنامه زمان‌بندی تعیین شده، نسبت به انتقال سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی پیش‌گفته، اقدام کند.

برای استحضار بیشتر سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، اضافه می‌نماید؛ این اقدام بانک آینده، در اجرای وظیفه پس از واگذاری مسئولیت از سوی نهاد ناظر از یک سو و ایفای مسئولیت اجتماعی بانک از سوی دیگر بوده و در همین راستا، بانک آینده، سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) را به صبر و شکیبایی بیشتر تا زمان صدور دستور مقتضی از سوی نهاد های مرتبط، دعوت می‌کند.

 

مهدی اسفندیارپور

۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۹:۰۲:۰۲

سلام
حساب من در افضل توس بابت فروش ملک در سیرجان بوده است وتتمه ان بیش از دومیلیارد تومان است ، وقصد همکاری با بانک اینده را دارمو بیشتر نگرانی سپرده گزاران بدلیل عدم اگهی انها از روند امور است بهتر است مرتب در مورد روند کارها به مردم اطلاع رسانی شو د
واقعا زندگی خیلی ها ومن بشدت تحت تاثیر این واگداری وبلوکه شدن حسابهاست
لطفا در مورد سود سپرده های معوقه وپیش رو اطلاع رسانی نمایید (۱۲۳۲۳۲)

 

ورامینی

۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۹:۰۶:۴۶

بخدا صبر داریم
اما بعد دوسال بیکاری با ۱۳ سال سابقه
و یه دختر ۸ ساله و یه نوزاد
و مسدودی سه ماهه پول و واریزی
دیگه کسی بما قرض نمیده و از خرج خوراک درموندیم
بداد این بچه ها برسید و حقمون رو بدید
کمک پیشکش
خدایا کمک (۱۲۳۲۳۳)

 

ناصر

۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۹:۰۸:۵۲

ممنون ازبانک اینده
ازمراجع ذیصلاح خواهش می کنیم زودتراقدام کنند (۱۲۳۲۳۴)

 

علی

Germany

۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۹:۴۴:۱۲

ضمن تشکر ازدطلاع رسانی.باتوجه به اینکه سپکه عمومرده گزاران عموماا ازخانواده شهدا جانبازان وایثارگران هستند وازسود سپرده های خود کمک زندگی خود بودند لذا تقاضا داریم موضوع جدی تر پیگیری شود تاسپرده گزاران خاطره خوشی وخوش قولی ازمسئولین بانک ایتده داشته باشند وهم ترغیب شوند سپرده هاشون رو نزد بانک اینده نگه دارند. (۱۲۳۲۳۸)

 

رضا

Iran, Islamic Republic of

۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۹:۵۸:۴۴

خداروشکربازهم گلی به جمال بانک آینده،پس بانک تجارت کی به دادمشتریهای تعاونی البرزایرانیان میرسه،همه بیانیه دادن بجزبانک تجارت،شماروبخدایه فکری هم بحال مابکنید (۱۲۳۲۴۱)

 

۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۲۱:۵۲:۵۷

ماشاءالله بانک آینده (۱۲۳۲۴۵)

 

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال