نمایش نوار ابزار

آمادگی ۱۲۰ امدادگر هلال احمر اسلام آبادغرب تا پایان تعطیلات نوروزی

شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵


  علی احمد رزاقی پور در گفتگو با اسلام آباد خبر، اظهار کرد: طرح امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۴ در ۲ پایگاه ثابت حمیل و حسن آباد آغاز و به مرحله اجرا درآمده است.

 

وی با بیان اینکه؛ هلال‌احمر طرح‌های مهمی را در این ایام اجرا می‌کند، گفت: ۱۲۰ نفر امداد گر با تجربه هلال احمر شهرستان در طول تعطیلات نوروز تا پانزدهم فروردین ، آماده باش بوده و به هموطنان عزیز خدمات رسانی می کنند.

 

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آباد غرب گفت: طرح راهنمای نوروزی نیز از ۲۷ اسفندماه در ورودی شهر برپا شده و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ بروشور و نقشه شهرستان، استان و کشور توسط گروه های امدادی توزیع شده است.

 

وی افزود: اقدامات دیگری نظیر مشاوره، تست قند و فشار خون رایگان در کنار اجرای کمپین کشوری ” به تصادفات نه بگوییم” جهت یادآوری مقررات ایمنی رانندگی در ایستگاه های امدادی صورت گرفته است.

 

 

رزاقی پور با اشاره به تصادف شدید کامیون کمپرسی با مینی بوس در نزدیکی اسلام آباد غرب و در محور اسلام آباد-کرمانشاه در روز پنجشنبه پنجم فروردین  که منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۱۴ نفر از مسافرین مینی بوس گردید، گفت:  این حادثه دلخراش  در ساعت ۱۸ و ۶ دقیقه امروز پنجشنبه ، در روبروی روستای سیاخور رخ داد ، راننده مینی بوس در دم جان داد و یک پسربچه ۴ ساله هم پس از انتقال به بیمارستان فوت شد.

 

وی افزود: بغیر از این یک مورد حادثه دلخراش در نیمه اول تعطیلات نوروزی حادثه مرگباری دیگری در این مسیر مشاهده نشده و خوشبختانه امسال شاهد رعایت ایمنی و مقررات رانندگی بیش از سال های گذشته هستیم.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

مطالب مشابه
دیدگاه هاارسال